Datça Reklam Hizmetleri

img

PPC Pazarlama

PPC Pazarlama ( PPC-Marketing ) Nedir?
PPC, tıklama başına ödeme yönteminin kısaltmasıdır. İnternette pazarlama yapmak için, reklamverenlerin reklamlarından biri her tıklandığında bir ücret ödediği bir modeldir. Temel olarak, bu ziyaretleri organik olarak "kazanmaya" çalışmak yerine web sitenize ziyaretçi satın almanın bir yoludur.
  • Arama motoru reklamcılığı (SEM) PPC'nin en popüler biçimlerinden biridir. Anahtar kelimelerle oluşturulan arama sonuçları sayfasında gösterilen reklamları kapsar. İnternet ortamında gerçekleştirilen bir pazarlama yöntemi olan Search Engine Marketing; web sitelerinin yapılan aramalar sonucunda, arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir reklam çalışmasıdır.

Video reklamcılığı
Video reklamcılığı
Klasik reklam banner'ları gibi, promosyon video klipleri web sitelerinde veya diğer video içeriğiyle eşleşecek şekilde görüntülenir.
PPC yeniden pazarlama
PPC yeniden pazarlama
PPC yeniden pazarlama, belirli bir Web sitesine gelen ziyaretçilerin daha sonra tekrar geri ziyareti için hedeflenen görüntülü reklamlarla Görüntülü Reklam ağında bir çerezi etiketlemelerine veya işaretlemelerine izin verir.
Sosyal reklamcılık
Sosyal reklamcılık
Sosyal reklamcılık, pazarlama iletişimi oluşturmak, hedeflemek ve sunmak için sosyal bilgilere veya ağlara dayanan reklamcılıktır.
Görüntülü reklamcılık
Görüntülü reklamcılık
Reklam, internet web sitelerinde, uygulamalarda veya sosyal medyada afişler veya metin, resim, flash, video ve ses içeren diğer reklam biçimleri aracılığıyla grafik reklamdır.
311
PPC Pazarlama
213
Sosyal Reklam
118
Video Reklamcılığı
97
Görüntülü Reklamcılık

Müşterilerimizden birkaçı

Datça Web Tasarım Hizmetleri - Datça SEO

Internet hizmetlerinde ister Web Tasarım isterse Web Yazılım olsun Firmaların taleplerine yada Kişisel taleplere tam olarak karşılık veren profesyonel çözümler gerektirir. Datça Web Tasarım hizmetleri bu nedenle çok sayıda sektöre ve projelere hitap etmektedir. Memnun müşterilerimiz bizim için yaptığımız işlerin aynasıdır ve herşeyden değerlidir onların memnun olması bizim sonraki projelere olan gücümüze güc katar.

Nasıl yardımcı olabiliriz? HIZLI MESAJ